Gegroet!
Tijdens mijn workshops over Total Respect Management en wanneer ik met mensen over dit onderwerp sprak, kreeg ik de afgelopen maanden regelmatig de vraag of ik "Good to Great" van Jim Collins gelezen had.
Tot mijn spijt moest ik dan antwoorden dat dit niet het geval was. Tot enkele weken geleden. Toen ik op bezoek was bij een van de ubeon collega's stelde hij mij ook deze vraag en eens te meer kon ik alleen maar negatief antwoorden.
Tot mijn vreugde vertelde hij mij echter dat hij twee exemplaren van het boek in zijn bezit had en dat hij het niet erg vond om dit boek voor enige tijd te missen en ik heb met veel plezier dit aanbod aangenomen.
Ondertussen begrijp ik waarom deze vraag zo dikwijls gesteld werd. In Total Respect Management zijn heel wat elementen terug te vinden die in dit boek beschreven worden. Ik ben er zelfs zo enthousuast over dat ik besloten heb er een reeks artikels aan te wijden. Het eerste kun je in dit e-zine vinden en lezen. |
Hartelijke groeten, Peter Blokland CEO BYAZ bvba |
Good to Great - deel 1!
"Good is the enemy of great!". Waarom behalen sommige bedrijven uitmuntende resultaten en blijven anderen op een lager niveau opereren? Het is een vraag waarop Jim Collins in zijn boek "Good to Great", dat zo'n tien jaar geleden verschenen is, meerdere antwoorden geeft. Lees verder
|
De Disney strategie is eigenlijk heel eenvoudig en kan door iedereen toegepast worden. Je kunt deze methode zowel individueel als in groep gebruiken en je kunt het voor een heel scala van uitdagingen aanwenden. Van specifieke en persoonlijke tot heel complexe en collectieve uitdagingen ... Lees verder
Download het artikel
|
Workshops
BYAZ organiseert een reeks workshops over TR³M.
Een nieuwe reeks workshops is in voorbereiding!
BYAZ is verbonden met ubeon | academy. Bekijk daarom ook het aanbod van ubeon | academy! |