Nvember 2012 head nl
Gratis Info-Avond op 04 december in de BAO
Een speciale avond in de BAO!

 

Op 4 dec presenteert de BAO Group Elan Vital haar programma's voor de diverse trajecten in persoonlijke ontwikkeling, coaching en mentoring.

Deze avond is een unicum et wil geen ' gewone ' presentatie zijn.

Tango Coaching BAO Group Inderdaad, naast de kennismaking met het pedagogisch team en van onze coaching en persoonlijke ontwikkelingsprogramma's en het beantwoorden van al je vragen, kunnen diegenen die het wensen echt in de ervaring stappen. Actiegerichtheid en nieuwe 'bewegingen' durven maken om je levensdoelen te bereiken is immers de essentie van coaching.

Op die manier krijg je een voorsmaak van onze methodes en integrale aanpak.

 

De gecertificeerde coaches BAO Elan Vital zullen jullie doen proeven van de impact van coaching. Want, niets gaat boven een ervaring die van binnenuit wordt beleefd om de efficiëntie van de tools te appreciëren.

 

We bieden jullie de keuze tussen 2 gratis workshops :  

  1. Tango Coaching (het plezier van te bewegen, te communiceren, het lichaam bewust te voelen, van zich met zichzelf en anderen te verbinden, om de vrouwelijke en mannelijke energie te exploreren
  2. Een Speed Coaching Café om je projecten te boosten. >> Meer info op de BAO site 

Dank om de "bouche à oreille" te doen werken in je netwerken. -> online inschrijven 

 

Met hartelijke groeten,
Het team BAO Group - Elan Vital
    Team BAO - Elan Vital

 

STAY CONNECTED

Facebook    Twitter    LinkedIn    Pinterest