Boys
1. Park Hardigree, Colquitt County (521) 2. Griffin Ramsey, Norcross (442.70) 3. Nick Goh, Pope (431.95)
Girls
1. Madison DuVall, Etowah (433.20) 2. Peri Charapich, Walton (404.95) 3. Kellian Howell, Colquitt County (404.85)
Class A-AAAAA Diving
Boys
1. Harrison Moncino, Pace Academy (578.60) 2. Anthony Musciano, Kell (482.60) 3. Grant Summers, St. Pius (463)
Girls
1. Abby Gardner, Wesleyan (474.40) 2. Ellie Crump, Marist (453.45) 3. Ayanna Woods, Greenbrier (444.15)
Individual Results (Top three places)
Class AAAAAA
Boys
200 Yard Medley Relay
1. Walton (1:33.06) 2. Alpharetta (1:34.01) 3. Johns Creek (1:35.36)
200 Yard Freestyle
1. Knox Auerbach, Northview (1:37.00) 2. Cody Bekemeyer, Collins Hill (1:39.19) 3. Reed Wynn, Peachtree Ridge (1:41.34)
200 Yard IM
1. Alex Taylor, Brookwood (1:48.85) 2. Patrick Cusick, Alpharetta (1:48.85) 3. Taylor Delk, Collins Hill (1:50.67)
50 Yard Freestyle
1. Tyler Harper, Marietta (20.62) 2. Dalton Vaux, Parkview (20.91) 3. Alex Taylor, Brookwood (21.17)
100 Yard Butterfly
1. David Dingess, Walton (49.19) 2. Jared Chulavatr, Lambert (49.23) 3. Cullen Fields, Hillgrove (49.36)
100 Yard Freestyle
1. Knox Auerbach, Northview (44.31) 2. Reed Wynn, Peachtree Ridge (45.69) 3. Tyler Harper, Marietta (45.70)
500 Yard Freestyle
1. Cody Bekemeyer, Collins Hill (4:23.28) 2. Colton Williamson, Johns Creek (4:34.15) 3. Tyler Mazurek, North Gwinnett (4:36.12)
200 Yard Freestyle Relay
1. Northview (1:24.32) 2. Parkview (1:24.88) 3. Walton (1:25.93)
100 Yard Backstroke
1. Michael Taylor, Johns Creek (48.66) 2. Patrick Cusick, Alpharetta (49.04)
3. Blake Atmore, South Forsyth (49.71)
100 Yard Breastroke
1. Jare Chulacatr, Lambert (56.41) 2. Joseph Portillo, Duluth (56.95) 3. Jonathan Yang, Duluth (57.68)
400 Yard Freestyle Relay
1. Northview (3:04.33) 2. Alpharetta (3:04.33) 3. Brookwood (3:08.62)
Girls
200 Yard Medley Relay
1. Lambert (1:44.38) 2. Brookwood (1:44.57) 3. Pope (1:47.13)
200 Yard Freestyle
1. Lauren Case, Woodstock (1:45.96) 2. Haley McInerny, Peachtree Ridge (1:48.87), Emma Cole, Walton (1:49.02)
200 Yard IM
1. Devan Sweeney, Brookwood (2:02.38) 2. Kelsey Prince, Northview (2:03.36) 3. Evie Bragg, Johns Creek (2:03.98)
50 Yard Freestyle
1. Tatum Smith, Johns Creek (23.72) 2. Katherine Aikins, Lambert (23.58) 3. Morgan Fleming, Parkview (23.60)
100 Yard Butterfly
1. Lauren Case, Woodstock (53.13) 2. Haley McInerny, Peachtree Ridge (53.56) 3. Jane Johnson, Lambert (54.99)
100 Yard Freestyle
1. Maddy Cohen, Brookwood (50.93) 2. Morgan Fleming, Parkview (51.82) 3. Megan Hansen, Brookwood (51.92)
500 Yard Freestyle
1. Anna Jahns, Brookwood (4:52.88) 2. Emma Cole, Walton (4:55.07) 3. Bayley Frierson, South Forsyth (4:56.37)
200 Yard Freestyle Relay
1. Lambert (1:35.90) 2. Lassiter (1:36.48) 3. Walton (1:37.60)
100 Yard Backstroke
1. Katherine Parker, Mill Creek (55.62) 2. Devan Sweeney, Brookwood (55.90) 3. Maddy Cohen, Brookwood (55.98)
100 Yard Breastroke
1. Emma Murray, Pope (1:03.85) 2. Erin Scott, Brookwood (1:04.37) 3. Sheridan Schreiber, West Forsyth (1:04.65)
400 Yard Freestyle Relay
1. Brookwood (3:27.55) 2. Walton (3:29.89) 3. Lassiter (3:30.54)
Class A-AAAAA
Boys
200 Yard Medley Relay
1. Marist (1:35.16) 2. Westminster (1:35.86) 3. McIntosh (1:36.09)
200 Yard Freestyle
1. John Mitchell, Chamblee (1:40.43) 2. Jon Lancaster, Heritage-Catoosa (1:40.87) 3. Niko Stines, North Atlanta (1:41.05)
200 Yard IM
1. Derek Cox, Westminster (1:48.77) 2. Colin Monaghan, Gainesville (1:49.10) 3. Brenn Pastorek, Savannah Country Day (1:50.03)
50 Yard Freestyle
1. Ty Powers, North Hall (20.47) 2. Dean Farris, Paideia (20.57) 3. Alex BeMiller, Marist (20.86)
100 Yard Butterfly
1. Ethan Young, Dalton (48.92) 2. Christian Lorys, Marist (48.92) 3. Derek Cox, Westminster (49.06)
100 Yard Freestyle
1. Alex BeMiller, Marist (45.12) 2. Ty Powers, North Hall (45.22) 3. John Mitchell, Chamblee (45.55)
500 Yard Freestyle
1. Jon Lancaster, Heritage-Catoosa (4:32.32) 2. Nick Palmer, Starr's Mill (4:36.21) 3. Robert Wylie, Oconee County (4:36.68)
200 Yard Freestyle Relay
1. Westminster (1:24.87) 2. Marist (1:24.94) 3. Chamblee (1:25.11)
100 Yard Backstroke
1. Ethan Young, Dalton (47.47) 2. Tristan Taylor, Chestatee (50.21) 3. Christian Lorys, Marist (50.67)
100 Yard Breastroke
1. Colin Monaghan, Gainesville (55.03) 2. Brenn Pastorek, Savannah Country Day (56.13) 3. Mitchel1 Petras, Evans (57.67)
400 Yard Freestyle Relay
1. Chamblee (3:07.72) 2. Marist (3:09.17) 3. Westminster (3:13.27)
Girls
200 Yard Medley Relay
1. Marist (1:47.12) 2. Oconee County (1:47.88) 3. St. Pius (1:48.12)
200 Yard Medley Relay
1. Lila Clai Best, Riverwood (1:50.44) 2. Caitlyn McHugh, Allatoona (1:50.45) 3. Grace Ferry, Pace (1:51.80)
200 Yard IM
1. Da Della Torre, Oconee County (2:01.07) 2. Katie Christy, Westminster (2:03.46) 3. Elizabeth Bailey, Marist (2:03.62)
50 Yard Freestyle
1. Donna Blaum, Starr's Mill (23.36) 2. Darby Wayner (23.54) 3. Ann Williamson, Oconee County (23.57)
100 Yard Butterfly
1. Donna Blaum, Starr's Mill (54.66) 2. Elizabeth Bailey, Marist (55.20) 3. Kamryn Carter, Sequoyah (56.91)
100 Yard Freestyle
1. Darby Wayner, Savannah Arts Academy (51.09) 2. Lila Clai Best, Riverwood (51.67) 3. Lindsay Wallace, Davidson Fine Arts (52.10)
500 Yard Freestyle
1. Caitlyn McHugh, Allatoona (4:54.25), Grace Ferry, Pace (4:58.35). Julia Durmer, St. Pius (5:01.99)
200 Yard Freestyle Relay
1. Oconee County (1:37.80) 2. Westminster (1:37.85) 3. Sequoyah (1:38.23)
100 Yard Backstroke
1. Sara Gilbert, St. Pius (55.85) 2. Mary Cardwell, Morgan County (56.18) 3. Johanna Goldblatt, Starr's Mill (57.31)
100 Yard Breastroke
1. Da Della Torre, Oconee County (1:02.94) 2. Allie Reiter, Dunwoody (1:04.14) 3. Hannah Lally, Providence Christian (1:04.86)
400 Yard Freestyle Relay
1. Starr's Mill (3:31.88) 2.Dunwoody (3:33.18) 3. St. Pius (3:34.89)
- Compiled by Score Atlanta