|
ZOMER!
We waren even bang dat de zomer ons dit jaar zou vergeten maar gelukkig is het toch nog goed gekomen. Laten we niet te vroeg juichen, maar voorlopig zijn we blij met elke droge dag boven de 15 graden.
Ook de voorspellingen voor komend weekend zijn erg goed en dat vinden wij een goede reden om de buitenkeuken in gebruik te nemen.
Aanstaand weekend voeren we een aangepaste kaart waarbij de meeste gerechten vanuit de buitenkeuken worden geserveerd. Natuurlijk kunt u ook gewoon een Carpaccio Nautica of een frisse salade bestellen, daarnaast serveren we een huisgerookte Zalm en ook de Coquilles komen uit de rookoven.
Verder serveren we een mixed grill van vis, vlees of gezellig gemengd voor 15,95 die naar keuze in 1 keer of in losse onderdelen wordt geserveerd.
Naast de "mixed" gerechten serveren we uit de buitenkeuken:
- Lams koteletjes "Provençaal" € 14,95
- Rib Eye "Beurre Maitre d'Hotel" € 14,95
- Diamant Haas Bearnaise € 14,95
- Kipsaté € 10,95
- Speklapjes € 9,95
- Zalmfilet € 12,95
- Gemarineerde Gamba's € 14,95
- Zwaardvis steak € 13,95
- Coquilles met Chorizo € 14,95
Bij alle gerechten serveren we verse frites en een bordje gemengde salade. Daarnaast serveren we op verzoek voor 2 euro extra verse gegrilde groenten.
Voor de logistiek en inkoop is het handig als we een indicatie hebben hoeveel mensen er dit weekend op Nautica komen eten. Mail ons even op info@clubhuisnautica.nl, bel me op 06-24772647 of stap even binnen in het clubhuis.
Wij kijken uit naar een zomers en wederom gezellig weekend.
Groetjes
Caroline en haar team.
|