WSV Nautica
Openingsfeest & Sail

Openingsfeest 2013

 

Morgen is het zo ver, het openingsfeest 2013 onder de bezielende leiding van Tim & Faab. Vanaf half negen is de zaal open en om negen uur begint het spektakel. Dit wilt u niet missen!

 

Kledingadvies: Dance-Classics / 60's / 70's / 80's

 

In verband met de voorbereidingen is de keuken morgen open voor de lunch van 12:00 tot 15:00. Tussen 15:00 en 17:30 is de keuken gesloten en de laatste bestelling voor de keuken wordt opgenomen om 19:00 zodat iedereen om 20:30 klaar is om deel te nemen aan het openingsfeest.

 

Als dagschotel hebben we een Italiaanse kalfsvlees schotel met naar keuze krieltjes uit de oven of pasta en een gemengde salade voor 9,95.

 

 

SAIL 2013

Inschrijving sluit dit weekend!

 

Inmiddels hebben we redelijk wat, maar te weinig, aanmeldingen gehad voor SAIL 2013. Komend weekend is de laatste mogelijkheid om je aan te melden voor dit gezellige evenement. Aanmelden kan via sail@wsv-nautica.nl of in het clubhuis.

 

Op verzoek is de vaartijd dit jaar "kort" gehouden. Dit geeft tevens de mogelijkheid om een beetje "uit te slapen" op zaterdagochtend. De bestemming blijft traditioneel geheim maar het programma is zoals altijd verrassend.

 

Vrijdag 28 juni

Op vrijdagavond Sail-In in het clubhuis. Deze avond wordt muzikaal begeleid door de band Recession! Recent is deze band, met als gitarist de zoon van Ed Speijer, succesvol door de voorrondes van Clash of the Coverbands gekomen dus wie weet kunnen we ze binnenkort bij Veronica op TV aanschouwen. Het clubhuis zorgt voor een gezellig bittergarnituurtje en  voor de liefhebbers is de dagschotel SAIL-Spareribs met 3 sausjes en aardappelsalade.

Ook de mensen die niet meegaan met SAIL zijn natuurlijk welkom op deze gezellige avond.

 

Recession  

 

Zaterdag 29 juni

Ontbijten in het clubhuis en vervolgens in groepen richting de sluis. Vanuit de sluis blijft de verdere route geheim! Tijdens het varen moet er worden geoefend in een behendigheidstraining die later op de dag goed van pas gaat komen! Bij aankomst in ...... gaan we genieten van een legendarische ?????? snack en 's avonds  gaan we heerlijk eten waarbij we alleen kwijt willen dat het geen buffet zal zijn.  Na het eten kunnen we rustig uitbuiken, dansen en gezellig samenzijn.

 

Zondag 30 juni

Om 10 uur een spectaculair ontbijt op een hoogte van 96 meter met een fantastisch uitzicht. Aansluitend varen we aan het begin van de middag terug naar Nautica waar er het traditionele Captains Diner geserveerd zal worden. Dit keer niet in de vorm van een buffet maar als plate-service.

 

De kosten bedragen 100 euro persoon, veel geld maar niet duur, u krijgt hiervoor immers: 2 keer een uitgebreid ontbijt, welkomst snack en drankje bij aankomst, Diner op zaterdag,  Captains diner op zondag, optreden van Recession, muziek na het diner op zaterdag en het havengeld! Drankjes zijn voor eigen rekening!

 

Heeft u geen boot maar wilt u wel mee, geef dit dan aan bij de organisatie. Indien gewenst is het mogelijk om te overnachten in een nabijgelegen hotel. De kosten hiervoor zijn voor eigen rekening.

 

Schrijf u nu nog in, na dit weekend kan, in verband met de noodzakelijke reserveringen,  deelname niet meer worden gegarandeerd.

 

  

Staan deze data al in uw agenda?

 

Zondag 2 juni, OPEN DAG WATERSKIËN

Zaterdag 8 juni, VADERDAG KNUTSELEN

 

Zondag 9 juni, HARING HAPPEN (uitgesteld)

De nieuwe haring komt dit jaar later aan ivm met de kwaliteit van de haring. Alleen het allerbeste is goed genoeg voor de Nauticanen dus het haringhappen wordt even uitgesteld.

 

Zondag 16 juni, VADERDAG

 

22 juni DROPPING / VOSSEJACHT

 

29/30 juni SAIL NAUTICA

 

7 juli TENNIS TOERNOOI

 

20/21 juli JEUGD SKI KAMP

 

Zaterdag 14 september LADIES-DAY

 

Zondag 15 september VAARTOCHT MET GEHANDICAPTEN

 

  Op de woensdagen in de zomervakantie (van 10 juli tot 28 augustus):

  • Elke woensdagmiddag open; leuke en afwisselende woensdagmiddag activiteiten incl. middageten.
  • Woensdag Spel Activiteit; vanaf 20:30 uur een wekelijks wisselende sportieve activiteit.

 

De activiteiten van Nautica en het Clubhuis zijn te volgen op twitter via:

@wsvNautica

@ClubhuisNautica

 

Heeft u ons al "geliked" op facebook?