Hallo!
We stevenen snel af op pakjesavond en zijn natuurlijk heel benieuw wat Sint dit jaar heeft voor ons heeft meegebracht... Reden genoeg om even een 'opwarmertje' te pakken en het glas alvast te heffen op de Goedheiligman!
Dat kan op vrijdag 30 november aanstaande op de gezelligste en sfeervolste borrel in Tucson en omstreken voor alle Nederlandse expats en aanhang, studenten, professionals en entrepreneurs in Tucson en wijde omgeving.
Vanaf 5 uur staat de deur bij Armitage Wine Lounge & Cafe weer wagenwijd open om je te verwelkomen! Ook ditmaal zullen we weer een aantal nieuwe gezichten zien - NLBorrels blijft groeien!
Bitterballen Sponsor
Wederom zal Armitage zorgen voor versgebakken bitterballen voor de NL Borrelaars, deze maand gesponsord door de familie Jan en Els de Kok uit Willcox. Hartelijk dank voor jullie bereidwilligheid Jan en Els!
NLBorrels Door Prize!
Deze maand zal de Door Prize, welke bestaat uit voornamelijk typische Hollandse lekkernijen, meegebracht worden door Jan en Els de Kok (ze hebben het maar druk met ons...!). Zorg ervoor dat je bij binnenkomst even je naam en telefoonnummer op het papiertje krabbelt en in de pot gooit. Later op de avond wordt het lot getrokken en wie weet ben jij dit keer de gelukkige!
Raffle Tickets
Jessica van der Lede en Michelle Deraedt zullen weer enthousiast de raffle tickets aanbieden! De winnaar gaat met de helft van de opbrengst naar huis! De andere helft komt ditmaal ten goede aan het komende Sinterklaasfeest. Tickets zijn $1 per ticket ($ 5 voor 6 tickets en $10 voor 13 tickets).
Sinterklaasfeest
Het Sinterklaasfeest op 2 december in Willcox belooft een zeer druk en buitengewoon gezellig evenement te worden: alle kaartjes zijn inmiddels uitverkocht en Sint's paard staat reeds te trappelen...! Als je kaartjes gekocht hebt, klik dan hier voor nadere informatie.
Facebook
Als je het nog niet wist: NLBorrels Tucson heeft ook een Facebook pagina waar al ruim 40 members op zitten, die regelmatig informatie uitwisselen. Als je nog niet aangesloten bent, klik op het Facebook logo en stuur een request.
2013 Nieuwjaarsreceptie/brunch
Vooraankondiging: er zijn plannen in de maak om op zondag 13 januari 2013 een nieuwjaarsreceptie/brunch te organiseren op Tucson's unieke en befaamde Tanque Verde Ranch. Nadere aankondiging volgt, maar zet dit gezellige evenement alvast even in je agenda!
We hopen je vrijdag de 30e weer te zien!
Met hartelijke groet,
Arnold & Yolande Adriaanse
NLBorrels Tucson
________________________________________________________________
Informatie over de borrels: Communicatie/uitnodigingen betreffende borrels en andere events (denk bijvoorbeeld aan Koninginnedag, Nieuwjaar, Sinterklaas, EK/WK voetbal!) zal hoofdzakelijk via Facebook en email verlopen, dus ... Neem deel, sign up! - Op Facebook: sign up bij "NLBorrels Tucson, AZ" (zie ook de "Like us on Facebook" button in de linker kantlijn), geef even een "Like" en neem als je zin hebt deel in de discussies!
- Of verzoek om op de email distributielijst te komen voor regelmatige updates. Stuur een email naar nlborrelstucson@gmail.com
ZEGT HET VOORT...! NLBorrels Tucson probeert uiteraard zoveel mogelijk Nederlanders, hun families en vrienden te bereiken in Tucson en (zeer) wijde omgeving. Mocht je Nederlanders kennen waarvan je denkt dat ze niet in ons bestand staan, attendeer ze dan op NL Borrels Tucson en laat ze een email sturen aan nlborrelstucson@gmail.com. Alvast hartelijk dank! Contact: NLBorrels Tucson, AZ lokatie: ARMITAGE Wine Lounge & Cafe 2905 E Skyline Drive
La Encantada Tucson, AZ 85718 (Cash bar) Tel: (520) 682-9740  | Armitage (La Encantada) |
Bitterballen Sponsorschap Mogelijkheden:
Ben je zelfstandig ondernemer, entrepreneur, werk je in een leuk bedrijf/organisatie of ken je iemand die meer bekendheid wenst? Wil je een verjaardag vieren of huwelijksdag?
Allemaal hebben we mogelijkheid om de bitterballen tijdens de NLBorrel te sponsoren met een 'eervolle vermelding'! Op dit moment gaan regelmatige invitatie e-mails naar ruim 100 (hoofdzakelijk Nederlandstalige) email adressen in Tucson en omstreken, een snel groeiende lijst.
Via onze email uitnodigingen en onze populaire NLBorrels Tucson Facebook pagina laten wij weten wie de Bitterballensponsor van de maand is. De sponsor mag indien gewenst ook (bescheiden) promotiemateriaal meebrengen naar de borrel om uit te delen. Voorts staan er ook twee displays met de naam van de bitterballen sponsor op de tafels.
Jij/jouw bedrijf/organisatie kan onze NLBorrel bitterballen sponsoren! Geïnteresseerd? Stuur een email aan nlborrelstucson@gmail.com of spreek Arnold of Yolande Adriaanse aan tijdens de borrel.
Maandelijkse Door Prize
Elke maand wordt een Door Prize verloot, een mand met heerlijke, (meest) Nederlandse lekkernijen en andere zaken. Ook voor dit initiatief zoeken we elke maand een sponsor, dus als je het leuk vind: word een keer de Door Prize sponsor, onder eervolle vermelding! Contact: Arnold en Yolande Adriaanse. nlborrelstucson@gmail.com
|