Beste ,
Welkom bij deze Periactes Newsletter. U vindt hier wat informatie over onze producten en diensten, alsook huidige evenementen. |
Binnenkort IBC2011
Nog maar enkele dagen!
|
Kom de laatste ontwikkelingen van de fabrikanten en ontwikkelaars ontdekken op het gebied van productie, post-productie en Broadcast. Wij zullen beschikbaar zijn voor individuele demo's bij de volgende partners:
Contacteer ons om een afspraak te organiseren.
|
CSA
Media monitoring systeem
|
|
Périactes heeft het nieuwe monitoring systeem van de CSA geleverd : 36 TV kanalen, 18 IP radios et 18 FM radios worden 24/7 opgenomen. De inhoud wordt dan geanalyseerd dankzij de HMS software. Deze installatie is gerealiseerd samen met de de techniekers van de HACA, Marokkaanse ontwikkelaar van deze oplossing.
website van de CSA
|
| RTBF
TVU Pack, beste uit de tests
|
De TVU Pack heeft het gehaald in de tests georganiseerd door de RTBF, tegen drie andere geselecteerde kandidaten. Deze tests werden simultaan uitgevoerd, in dus gelijkaardige netwerk-condities, met identieke instellingen (bandbreedte / delay). TVU Pack werd geselecteerd voor zijn capaciteiten om in slechte omstandigheden nog te kunnen streamen, en overall een correcte kwaliteit te hebben. Dit samen met de menige 'extra' mogelijkheden die het systeem biedt maken hem de winnaar van deze grondige tests.
Download de brochure. |
| Nieuwe partners
Périactes breid zijn gamma uit
|
In deze pré-IBC periode gaat Periactes met nieuwe partners in zee om zijn gamma te vervolledigen:
 Opslag en archivering van data, specifiek voor productie en Broadcast applicaties.
Productie, planning, reclame en MAM software.
Media verdeling over internet, aan hoge kwaliteit op grote schaal. 
Média monitoring, kijker-analyse en compliance recording. Bijkomende informatie |