TradeXchange Nederland
In Deze Mail
Grootwarnsborn opening
La Voie
DCI
Beste Trader,
 
Om als ondernemer uw bedrijf goed in de markt te zetten moet u creatief zijn, zeker in deze tijd!
U kunt uw concurrentie een stap voor zijn door nu eens goed uit te pakken met een goede reclamecampagne of andere publiciteits stunts, door uw trade euro's te gebruiken. Zo gebruikt u uw trade euro's om cashklanten aan te trekken. Er zijn diverse reclamebureaus binnen TradeXchange die u hierbij van dienst kunnen zijn.
U vindt er twee in deze mail. 
Feestelijke heropening Landgoed Grootwarnsborn
 
Lammert en Sjoukje de Vries, eigenaren van het mooie Landgoed Grootwarnsborn zijn 3 jaar bezig geweest met het plannen van een grootscheepse verbouwing welke het afgelopen jaar heeft plaatsgevonden. Het hele pand is opnieuw opgetrokken. Er zijn maar liefst 10 kamers bijgekomen en de bestaande kamers hebben een complete facelift en upgrade gekregen.Daarnaast is de gewelfde kelder volledig gerenoveerd en geschikt gemaakt als wijnkelder met proeflokaal en besloten dinerruimten. Ook is er een extra zaal van 80m2 bijgekomen en 2 boardrooms, geschikt voor kleinschalige vergaderingen van 6-10 personen met alle moderne faciliteiten.
 
 
Wij willen Lammert en Sjoukje van harte feliciteren met het geweldige resultaat! 
herauten  opening
Nu een brochure, mailing of campagne?
 
Wat nou crisis? Niks crisis!
 La Voie communicatie gaat gewoon lekker door. Met leuk werk en nieuwe klanten. Om dat werk te kunnen doen, kopen we veel in. Natuurlijk als het kan, in het netwerk van TradeXchange. Tot zover gaat alles goed.
 
Maar... ons saldo Trade Euro's begint te slinken. Dus zijn we in de markt voor leuke opdrachten die je misschien wel met 100% Trade Euro's mag betalen. Een mooie brochure, een effectieve mailing of een complete campagne: bel Bert van Duijn: 0318 59 25 63. Mailen kan ook: info@lavoie.nl.
Eerst zien wat we zoal maken? Kijk op www.lavoie.nl Doe dat snel; we hebben het druk en vol = vol!

    La voie 3   la voie 1
 
Nieuw: DCI
 
Beste trader,
 
DCI (Design and Corporative Image) begon een aantal jaren geleden in een ander land met andere doelen, in die tijd hebben we de basis gelegd voor wat DCI op dit moment is.
Meer dan 15 jaar heeft van DCI een bedrijf met karakter, idealen en toewijding gemaakt. DCI is een bedrijf met de filosofie: samen werken met de klant is meer dan alleen een project maken.
Nu is de tijd van plezierig samen werken, het hebben van een connectie en goede communicatie met mijn klanten, vind ik essentiële zaken om een project succesvol te maken.
Wat kunnen wij voor u betekenen:
-Grafische vormgeving-Geprinte media-Brochures-Huisstijl handleiding-Rapportages-Promotie materiaal-Publiciteit (kranten, tijdschriften, etc.)-Flyers-Catalogus-Kalenders-Posters-Tijdschriften-Billboards (alleen ontwerp)-Huisstijl (Logo's,briefpapier,visitekaartjes, etc.)

 Digitale media:
-Websites (ontwerp en programmering)-Portals-Magazine online-Microsites-Banners-Multimedia presentaties-Games-Catalogus-Digital Kiosks-Bulletins
Grafische vorgeving 100% trade
* Geprintemedia in overleg
contact: Ana Blaauw-Torres
Tel: 06-52132589
ablaauw@dcimagine.com
DCI
 
Sharp LCDSharp LCD TV
 
LC 42 DH 77 -€1399.- 50% trade
LC 32 DH 77  -€999.-  50% trade
 
Wanneer u geinteresseerd bent in deze lcd tv's dan kunt u contact opnemen met TradeXchange.