|
Wat denkt u van deze super vakantie aanbiedingen! |
|
Beste Trader,
Wanneer u uw vakantie nog moet boeken bekijk dan zeker de aanbiedingen in deze mail.
Deze mail staat volledig in het teken van tropische bestemmingen downunder, zoals Australie, Nieuw Zeeland en Indonesie. |
|
Club Crocodile Airlie Beach 100% trade
Airlie Beach is de toegangspoort tot de Whitsunday Islands, met prachtige blauwe zee perfect voor duiken en snorkelen. Van hieruit kunnen ook tochten naar het Great Barrier Reef gemaakt worden.
Slechts A$ 105.- per kamer per nacht.
Boekingen uitsluitend via TradeXchange |
|
Magnetic Island QLD One Bright Point
Voor dit resort is een arrangement beschikbaar van 7 nachten verblijf.
Dit pakket bestaat uit:
- 7 dagen accomodatie
- Limousine transfer van en naar het vliegveld in Townsville
- Begeleiding van Ferry Terminal naar uw appartement in One Bright Point
- 7 dagene gebruik van een VW Golf Cabriolet op het eiland
- Gebruik van alle 4 zwembaden, fitnessruimte, sauna en BBQ faciliteiten
Uw appartement bestaat uit: 2 slaapkamers met 1 King sized bed en 2 eenpersoonsbedden ( of naar wens 1 kingsized bed). Beide slaapkamers zijn voorzien van flatscreen tv's en dvd spelers.
Tevens beschikt de woonkamer over een 42"plasma tv en surroundsysteem. Ook is eer een koffiemachine en beschikt het appartement over een Webber BBQ.
Slechts A$ 3300.- voor 4 personen. 100% trade
Boekingen uitsluitenjd via TradeXchange
|
|
Australia- Island Explorerer- 4WD Beach Safari
Op slechts een uur afstand van Brisbane of De Goldcoast vindt u het prachtige Stradbroke Island.
Boek een dag om nooit te vergeten naar dit eiland en laat u rondrijden in een 4WD met gids en ontdek de flora en fauna van dit eiland. Zie de dieren in hun natuurlijke omgeving. Ook kunt u de dolfijnen zien spelen en grote manta rays voorbij zien gaan in de lagunes. Tijdens het winterseizoen ( juli- november) heeft u ook kans de fantastische bultrugwalvissen te zien tijdens hun wintertrek. Geniet van een heerlijke BBQ lunch op het strand. Morning and afternoon tea op de ferry tijdens uw overtocht van Moreton Bay.
100% trade, boeken via TradeXchange.
Tip van Therecia en Jeroen: Ga Moreton Bay Bugs eten wanner u de kans krijgt, geweldig lekker!
|
|
Lenna of Hobart- Tasmanie 100% trade
Ontdek ook Tasmanie.
In Hobart vindt u het historische hotel Lenna of Hobart.
Dit hotel is vlakbij het centrum van Hobart en op loopafstand van de haven.
Ook hier geldt boekingen uitsluitend via TradeXchange
|
|
Bovenstaande aanbiedingen zijn slechts enkele opties. Wilt u naar australie? Dan kunnen we ook bijv. restaurants , autohuur adventure packages etc voor u opvragen.
Ook in Nieuw Zeeland zijn er volop mogelijkheden.
Met vriendelijke groeten,,
Therecia Venema TradeXchange Nederland |