NLBorrels Tucson
Buitengewoon Nederlands, gewoon in Tucson!

30
maart
____________ 

Onze tweede NLBorrel nadert snel!
____________

Zet in je agenda:
30 maart 17:00 uur
____________

 Bitterballen sponsor deze maand: Genova Clinical Research, Tucson

___________

Abonneer je op NLBorrels Tucson, AZ voor updates!
____________
 
Windmill and tulips

Voor toekomstige mededelingen, zorg ervoor dat je je aanmeldt op Facebook (zoek naar "NLBorrels Tucson", of klik op de Facebook button).


Of stuur een email naar 
Like us on Facebook

Volg ons op Facebook!
Hallo!      

Nog een kleine week en dan gaat het weer gebeuren: de maandelijkse sfeervolle NLBorrel in Tucson op vrijdag 30 maart, waar een ieder die de spreekwoordelijke Nederlandse gezelligheid en vriendschap zoekt in een informele omgeving van harte welkom is, inclusief 'aanhang' en vrienden (Nederlands of niet)!

 

De NLBorrel van vorige maand mag zonder meer een groot succes genoemd worden en we zijn ervan overtuigd dat de komende NLBorrel nèt zo of nóg gezelliger gaat worden!

 

Je bent van harte welkom in ARMITAGE Wine Lounge & Cafe (zie onderstaand adres). De borrel begint zoals altijd om 17:00 uur en duurt net zolang als je zelf zin hebt (of totdat Armitage sluit, voor de doorzetters! :-)

 

Bitterballen!

Groot nieuws: ditmaal worden er tijdens onze borrel echte versgemaakte BITTERBALLEN geserveerd!  

Bitterballen  

Armitage heeft zich verdiept in de receptuur van de echte onvervalste Hollandsche Bitterbal (met dank aan Els de Kok en Hans Dernison voor de recepten) en gaan ze nu exclusief voor ons, NLBorrelaars, maken! De manager van in ARMITAGE Wine Lounge & Cafe, Juneu Kim en zijn vrouw, Marisa hebben een waarlijk kunststukje geleverd. Een uniek moment in Tucson's culinaire historie!  

 

Ons keuringspanel, de 'NLBorrelsbitterballenballotagebeweging' (herhaal dat nog eens na 3 biertjes...) heeft afgelopen donderdag een voorproefje gehad, en .... ze waren verrukkelijk!!

 

"Gratis - Bitterballen"!

Er zijn maar weinig woorden waar een Nederlander zó gek op is als "Gratis" en "Bitterballen". Welnu, ze worden a.s. vrijdag beiden gehuldigd: dankzij sponsorschap zijn de NLBorrels Bitterballen GRATIS voor deelnemers aan de NLBorrel! (Voor meer informatie over hoe je de maandelijkse NLBorrels bitterballen kunt sponseren, zie onderaan deze email).

 

Bitterballen sponsor deze maand:

De bitterballen worden deze maand gesponsord door (en met dank aan): Genova Clinical Research in Tucson gcr logo www.genovaresearch.com - email: info@genovaresearch.com.

 

 

Welnu, de frituurpannen worden opgewarmd, bier en frisdranken staan reeds koud, de wijn heeft de perfecte temperatuur en dus... hopelijk tot ziens op vrijdag 30 maart vanaf 17:00 uur!

 

Met hartelijke groet,

Arnold & Yolande Adriaanse

________________________________________________________________

Informatie over de borrels: 
  • Wanneer? Elke laatste vrijdag van de maand om 17:00 uur. 
  • Waar?

ARMITAGE Wine Lounge & Cafe  

2905 E Skyline Drive

La Encantada  

Tucson, AZ 85718
(Cash bar)

 

 

Communicatie/uitnodigingen betreffende borrels en andere events (denk bijvoorbeeld aan Koninginnedag, Nieuwjaar, Sinterklaas, EK voetbal!) zal hoofdzakelijk via Facebook en email verlopen, dus ...

 

Neem deel, sign up!

  • Op Facebook: sign up bij "NLBorrels Tucson, AZ" (zie ook de "Like us on Facebook" button in de linker kantlijn), geef even een "Like" en neem als je zin hebt deel in de discussies!
  • Of verzoek om  op de email distributielijst te komen voor regelmatige updates. Stuur een email naar nlborrelstucson@gmail.com  

 

ZEGT HET VOORT...! 

NLBorrels Tucson probeert uiteraard zoveel mogelijk Nederlanders, hun families en vrienden te bereiken in Tucson en (zeer) wijde omgeving. Mocht je Nederlanders kennen waarvan je denkt dat ze niet in ons bestand staan, attendeer ze dan op NL Borrels Tucson en laat ze een email sturen aan nlborrelstucson@gmail.com. Alvast hartelijk dank! 

 

Contact:

 

NLBorrels Tucson, AZ lokatie:

 

ARMITAGE Wine Lounge & Cafe  

2905 E Skyline Drive

La Encantada  

Tucson, AZ 85718

(Cash bar)  
Telelfoon: (520) 682-9740    

 

Armitage
Armitage (La Encantada)

Bitterballen Sponsorschap Mogelijkheden:

Ben je zelfstandig ondernemer, entrepreneur, werk je in een leuk bedrijf/organisatie of ken je iemand die meer bekendheid wenst? Allemaal hebben ze mogelijkheid om de bitterballen tijdens de NLBorrels te sponsoren! Op dit moment gaan regelmatige invitatie e-mails naar zo'n 70 (hoofdzakelijk Nederlandstalige) email adressen in Tucson en omstreken, een snel groeiende lijst. Via onze email uitnodigingen en onze populaire NLBorrels Tucson Facebook pagina laten wij weten wie de Bitterballensponsor van de maand is. De sponsor mag indien gewenst ook (bescheiden) reclamemateriaal meebrengen naar de borrel om uit te delen. Voorts staan er ook twee displays met de naam van de bitterballen sponsor op de tafels. Jouw bedrijf/organisatie kan onze NLBorrel bitterballen sponsoren! Geïnteresseerd? Stuur een email aan nlborrelstucson@gmail.com of spreek Arnold of Yolande Adriaanse aan tijdens de borrel.

Over NLBorrels Tucson, AZ
NLBorrels Tucson, AZ, (onderdeel van hét Nederlandse Expat Network "NLBorrels") organiseert maandelijks borrels (elke laatste vrijdag van de maand, beginnende om 17:00 uur) in ARMITAGE Wine Lounge & Cafe in Tucson (cash bar), waar een ieder die de spreekwoordelijke Nederlandse gezelligheid en vriendschap zoekt in een informele omgeving van harte welkom is, inclusief 'aanhang' en vrienden (Nederlands of niet).
NLBorrels Logo